צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

חילוץ משאיות וגרר מכל הסוגים

משאיות ידועות ככלי רכב גדול המסוגל להעביר כמות גדולה של אספקה וציוד ממקום למקום. הבה נדון בסוגי משאיות ובחילוץ משאיות שניתן לכל אחת.

בעידן של היום בו כלי רכב הינם דבר שבשגרה ואנו לא רואים את עצמנו זזים בלעדיהם, קורה שרכב נתקע ועל אחת כמה וכמה משאית וזקוק לחילוץ, ואז מתחילה הפניקה הידועה. מה עושים כשמדובר במשאית הזקוקה לחילוץ? האם סוג המשאית משפיע על אופי החילוץ?

חילוץ משאיות – ולכל אחת מטרה נפרדת

לפני שאתם בכלל משתמשים בכלי רכב גדול שכזה, ובוודאי באים לחלצו בעזרת גרר למשאית, חשוב להבין שישנם סוגים שונים של משאיות. כלומר, משאיות הזבל או הקירור, הן משאיות שנחשבות קטנות יותר ובגלל זה משתמשים בהן להעברת מטענים די קלים בתוך עיר בלבד. אם העיר מרכזית וצריך גרר במרכז לחילוץ, הגרר שייקח אותה יצטרך להיות בהכרח קטן יותר מגררים אחרים, כיוון שהוא לוקח כלי רכב קטן יותר. 

"המאגר לאוטובוסים ולמשאיות" מציע שירותי חילוץ למשאיות וגרירה שיפוץ וחלקי חילוף בכל הארץ. זה כלל לא משנה היכן נתקעתם, אם הינכם צריכים גרר במרכז, גרר בצפון, או גרר בדרום – גרירת משאיות היא המומחיות והשירות שלנו 24/7 כך שבכל שעה יבואו עם גרר למשאיות לחלצן. כל זאת בפריסה ארצית.

חילוץ משאיות

האם אפשר לבצע גרירת משאיות גם מהשטח?

אם למשל מדובר במשאיות שטח, שבהכרח מיועדות לנסיעה בדרכי עפר, וודאי סוחבות מטען כבד ולפתע נתקעות – אל חשש, ניתן להביא גרר לכל מקום, כך שגם אם אתם נתקעים באמצע מה שנראה 'שומקום' – חילוץ משאיות מתבצע ובפרק זמן הקצר ביותר שניתן.

ישנן גם משאיות קירור, שמיועדות להעברת פריטים שצריכים קירור כמו מאכלי חלב שאם לא יהיו בקירור יתקלקלו, צמחים או תרופות. במשאיות אלו בהכרח צריך להתאים את סוג המשאית למשקל שתרצו שהיא תסחוב, שכן בקלות אם המשקל הינו כבד מדי – הינכם עלולים למצוא את עצמכם זקוקים לחילוץ משאיות מידי, כי תיתקעו.