צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

תיקון גירים למשאיות/ אוטובוסים/ מיניבוסים

תיקון גירים שונים לכלי רכב כבדים

ישנם סוגים רבים של גירים, ולכן שאלה נפוצה שנשאלת היא האם הם זקוקים לתיקון גירים נפרד. במאמר הבא נדון בהבדלים השונים בין גירים שונים בתיקונם ובשיפוצם

ישנם סוגים רבים של גירים ואפשר ממש ללכת לאיבוד. היום נדון בסוגי הגירים השונים, והאם בשל השוני שלהם, הם זקוקים לתיקון גירים שונה.

תיקון גירים לרכבי משא וציבור

תיקון גירים הוא למעשה תיקון של תיבת ההילוכים ברכבים אלו, כדי שהרכב ימשיך לנסוע בצורה תקינה על הכביש. עבור רכבי משא וציבור סוגיה זו חשובה כדי להבטיח את תקינות החלקים ולהמשך נסיעה בטוחה במהלך היום לאוטובוסים או משאיות, לדוגמא, אשר נמצאים זמן רב בכבישים, במהלך יום העבודה, ולכן חשוב לטפל בהם ולתחזק אותם בצורה יומיומית, כדי להבטיח את המשך הנסיעה הבטוחה.

תיקון של הגירים כולל גם שיפוץ גירים כאשר נדרש לכך, וכן החלפה של גירים בעת הצורך. תוכלו לבצע תיקון של הגירים ברכב הציבורי או רכב משא בו אתם נוהגים, אצל חברות המתמחות בכך , שיוכלו לבצע עבורכם את המשימה באופן המיומן ביותר. 

תיקון גירים: מה כולל השירות?

השירות של תיקון גירים לרכבי משא וציבור למיניהם, כגון אוטובוסים ומשאיות, כולל את התיקון של תיבת ההילוכים בכלי רכב אלו, וכן החלפת גירים בעת הצורך עבורם. מומלץ לבצע את השיפוץ והחלפת גירים וכן תיקונם כאשר עולה חשד לאי תקינותם של חלקי החילוף הנ"ל, על מנת לתקנם כנדרש.

תוכלו להתייעץ עם חברה מקצועית המטפלת בסוגיות אלו כדי שתסייע לכם בהחלפת גירים או חלקי חילוף מתאימים עבורכם, בהתאם לסוג הרכב וחלקי החילוף המתאימים לו. 

האם באוטובוס ישנו גיר שונה?

רבים טוענים כי באוטובוסים של חברת "מטרופולין" החלפת ההילוך נראית כאילו בוצעה בגיר רובוטי, לעומת האוטובוסים של חברת "אגד" ו"דן" בהם נראה כי ישנם גירים אוטומטיים.  בגלל הגירים השונים, נוסעים רבים באוטובוסים מעידים כי אפשר לשמוע את ההבדל באופן העברת ההילוכים. 

גם משאיות אשר נמצאות למשל במוסך משאיות הינן בעלות גיר שונה אם ואם הגיר מתקלקל – ניתן לתקנו ע"י תיקון גירים פשוט, אך כזה שצריך להתבצע ע"י מקצוענים. 

לכל גיר – פונקציה משלו 

אנשים מעדיפים סוגי גירים שונים כיוון שכל גיר משמש פונקציה שונה. ישנו הגיר האוטומטי, שלא מערב את הנהג כלל בהעברת ההילוכים. גיר זה מחליף את ההילוכים ממש בהתאם לפעולה שהמנוע עושה, אם תאמצי את המנוע, הוא ימשוך את ההילוך. 

גיר רובוטי לעיתים נשמע לכולנו פשוט יותר – כיוון שבמקום שבעל הרכב ימשוך את ההילוך, בגיר הרובוטי ישנו בעצם רובוט מובנה שמחליף את ההילוכים בעצמו במקום הנהג. כלומר, הוא בעצם לוחץ על הקלאץ' ומעביר הילוך ברכב. 

תיקון גירים

ישנו גם גיר מפירוק – כשזה בעצם גיר שנלקח מרכב שניזוק וגם אם הוא זקוק לתיקון – יש דרך.

"המאגר לאוטובוסים ולמשאיות" מציע שירותי תיקון גירים ושיפוץ גירים לכל גיר אפשרי במשאית, באוטובוס או מיניבוס - ומכל סוג ומודל! החברה רוכשת מחברות הביטוח כלי רכב כבדים שניזוקו,משפצת ומתקנת אותם ומתאימה אותם לכלי הרכב המתאים. אתם מוזמנים למצוא גירים משופצים גם בחברות הענק "אגד", "מטרופולין" וכו'.

חברת המאגר: המקצוענים כדי לתקן גירים עבורכם!

חברת המאגר היא אחת החברות המובילות בתחום של תיקון גירים, החלפה או שיפוץ של גירים וכדומה. החברה מעניקה שירותים נלווים כגון חלקי חילוף מפירוק, שיפוץ גיר מפירוק, והחלפת חלקי חילוף נוספים של מיטב המותגים המובילים כגון: איווקו, דאף, איסוזו, מרצדס, סקאניה וכן מותגים רבים נוספים. החברה מעניקה גם שירותי גרירה וכן מבחר ענק של חלקי חילוף לרכבי משא וכן רכבי ציבור בלבד.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי החברה כבר היום ולקבל שירות מתאים עבורכם לכל שאלה או בקשה וכן לטיפול מתאים לרכב שלכם. אתם מקבלים גם אחריות של כשלושה חודשים על כל חלקי החילוף המשומשים למיניהם של מיטב המותגים. אין יותר אידיאלי מכך לשירות המקצועי ביותר עבורכם!