צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

זקוקים לכסא נהג למשאית?

אם אתם נהגי משאית, בוודאי נתקלתם בבעיה של כיסא נהג בלוי, שנשחק עם חלוף הזמן, ואז הגיע הזמן להחליף את כיסא הנהג שלכם.

כסא נהג למשאית ניתן ומומלץ להחליף כאשר הוא כבר לא תקין לנסיעה, וזה גם יהיה טוב יותר עבורכם, לנהוג על כיסא חדש ואיכותי. אל תתפשרו על היבטים אלו החשובים עבורכם, במיוחד כאשר נוהגים שעות ארוכות על הכביש במשאית או באוטובוס.

לכן כאשר אתם רואים שנדרש להחליף חלק מסוים באוטובוס או במשאית בה אתם נוהגים, בצעו זאת בהקדם האפשרי. 

 

זקוקים לחלפים למשאית, כסא נהג למשאית?

חלקי חילוף לכל מטרה עבורכם! אצל החברה של "המאגר לאוטובוסים ומשאיות", תוכלו למצוא מתחם ענקי במיוחד לחלפים לאוטובוסים, משאיות ומיניבוסים, אך לא מיועד לרכבים פרטיים. הם קונים מחברות ביטוח חלפים, גיר, שלדה ועוד לכל המותגים ולסוגי רכב הקיימים בשוק.

אם אתם זקוקים לתיקון כיסאות למשאיות או ריפוד לרכב מסחרי וכן מושבים לרכב מסחרי, כסא אוויר למשאית, מושב נהג הידראולי וכן ריפוד למשאית, תוכלו למצוא בחברה הנ"ל מגוון אפשרויות של כיסא נהג למשאית, ולהחליף את הכיסא. כך תוכלו לנסוע עם כיסא איכותי. אל תתפשרו ואל תהססו, על בטיחות לא מתפשרים, חפשו כבר כעת את חלקי החילוף הדרושים עבורכם, והזמינו אותם למשאית או לאוטובוס בו אתם נוהגים במהלך היממה. 

חלקי חילוף זמינים עבורכם בכל שעות היממה

אם אתם נוהגים בתחבורה ציבורית, למשל נהגי אוטובוס או נהגי משאית, אז בוודאי נזקקתם לחלקי חילוף לרכב, כגון החלפת גירים או החלפת מנועים וכן חלקי חילוף מגוונים לכל המותגים של משאיות ואוטובוסים. חשוב להחליף חלקי חילוף או חלקי מנוע או את הגירים, כאשר נדרשים לכך, כדי שלמר את התקינות של הרכב בו אתם נוהגים, משאית או אוטובוס לדוגמא. גם כיסא נהג למשאית יש להחליף כאשר נדרשים כך, למען הבטיחות שלכם, כדי שתנהגו על כיסא נהג המותאם עבורכם שהוא איכותי ולא פגום. בדקו את חלקי הרכב מדי מספר חודשים כדי לבדוק את תקינות החלקים.