צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

תקועים בדרכים? הזמנת גרר למשאית

המשאית הינה כלי משא כבד, עליה מעמיסים מטענים ומשאות רבים, תוך נסיעות מתמשכות מסביב לשעון. כמו כל רכב שעולה מדי יום ביומו על הכביש, גם משאית יכולה להיתקע פתאום באמצע הנסיעה, לרוב כתוצאה מבלאי או משחיקה שלא באו לידי ביטוי קודם לכן. אם זה קרה גם לכם, ומצאתם את עצמכם נתקעים לפתע באמצע הכביש עם משאית ששווקה חיים, כנראה שאתם צריכים להזמין גרר למשאית. 

כיצד מתבצעת גרירה של משאיות?

משאית תקועה פוגעת בבטיחותם של כלי הרכב הנוספים שנעים בכביש, בין אם היא הפסיקה לנוע במרכז הכביש, ובין אם הנהג הצליח להזיז אותה לשול. לאור העובדה שמדובר בכלי רכב כבד ומגושם, קשה מאוד להזיז אותה באופן עצמאי ונדרשת התערבות חיצונית. 

גרירת משאיות בדרך כלל מתבצעת באמצעות משאית גרר, שנועדה לשנע כלי רכב כבדים וגדולים ממקום אחד לאחר. כחלק ממגוון השימושים שמשאית הגרר מציעה, נוהגים להיעזר בה גם לטובת משאיות תקועות באמצע הדרך, וגוררים אותה עד למקום מבטחים רחוק מהכביש. 

בעיות בגיר? אלו האפשרויות שלכם

הגיר במשאית אמון על התיאום שבין המנוע לבין הרכב עצמו, וכן על וויסות העוצמה והמהירויות במהלך הנסיעה. אם הגיר תקול, הסבירות שהמשאית תיתקע במהלך הנסיעה גבוהה יותר. אם אתם יודעים שיש לכם בעיות בגיר, עליכם לגשת בדחיפות למקום שמבצע תיקון גירים (אם למשאית הלך הגיר בדרך). בדרך כלל מדובר במתחמים המספקים חלקי חילוף, שם מספקים שירות של שיפוץ גירים ומחליפים את הגיר התקול. 

גם באמצע הלילה- גרר למשאית 724

נדמה שמשאיות לא מתעייפות! נהגים נשלחים למשימות לאורך כל שעות היממה, לעתים גם באמצע הלילה, ומכאן שהמשאית יכולה להיתקע גם בשעות לא שעות. זה לא אומר שאין פתרון אם יצא ונתקעתם בשעת לילה מאוחרת, אלא צריך לפנות לשירותי גרירה שמבטיחים זמינות 724. שירותי גרר למשאיות במתחמים כמו 'המאגר' למשל, מבטיחים שירותי חילוץ וגרירה לאורך כל שעות היממה ובאזורים נרחבים בארץ.  

ההבדל בין גרירת משאית לגרירת רכב פרטי

גרירה של רכב פרטי מאופיינת ביתר קלות- הרכב יחסית קל לנשיאה, כך שכל משאית גרר שתגיע תוכל לפנות אותו מהמקום. משאית לעומת זאת, מהווה כלי כבד במיוחד, המצריך כלי גרירה מותאם. לא כל משאית גרר תתאים לגרירת המשאית, ולכן כשאתם מזמינים גרר למקום, חשוב לוודא שהוא אכן מהווה גרר למשאית בהגדרה.