צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

צמיגים לאוטובוסים ממיטב המותגים

מאות ואלפי אוטובוסים נעים בכל יום ובכל רגע נתון על כבישי הארץ. יש את האוטובוסים העירוניים ויש את חברות האוטובוסים הפרטיות. האוטובוס מטבעו הוא כלי רכב המתנהל בצורה מגושמת למדי בגלל הכבדות שלו. על כן חשופים הצמיגים לבלאי.

רכישת צמיגים לאוטובוסים במתחם המאגר בחולון

כולנו יודעים כי הצמיגים בכל כלי רכב הינם חשובים ואפילו קריטיים לבטיחות של הנוסעים ושל הנהיגה באופן כללי. כי צמיג שהוא בעל לחץ אוויר מידי נמוך, ישפיע ישירות על הנסיעה ועל התנהגות הרכב והוא אף עלול להוביל לתאונה.מסיבה זו חשוב כל כך להשקיע בתחזוקה של צמיגים לאוטובוסים לנסיעה תהיה חלקה ובטוחה.

חברת המאגר מספקת צמיגים לאוטובוסים ממיטב היצרנים בטכנולוגיית צמיגי אוטובוסים: Pirelli,michelin,Goodyear, Continental,Hankook,Yokohama,GT radial,Bridgestone ועוד.  עם מערך צמיגים מלא המותאם כמעט לכל יישום לשימוש מסחרי, כל חברות הצמיגים בעולם אשר זמינות לרכישה אצלנו מספקים רמות גבוהות של בטיחות, אמינות וחסכוניות לתנאי נהיגה בכבישים מהירים, עיר, ו / או כביש ותנאים חורפיים.

מחלקת צמיגי האוטובוסים שלנו מכסה את כל האוטובוסים המסחריים. יש לנו צמיגים לשימושים עירוניים ארוכי טווח, אזוריים, כמו גם צמיגי שטח לבנייה ומשאיות כבדות. משלוח ביום העבודה הבא. לקבלת סיוע אנא התקשרו ל: 052-331-3743

על מתחם גדול ברחוב תמנע בחולון תמצאו שפע של צמיגים

צמיגים לאוטובוסים

המאגר: רוכשים חלקי חילוף לאוטובוס

האוטובוס הוא לא כמו כל כלי רכב אחר. כאשר אתם זקוקים לחלקי חילוף שונים, אתם צריכים לפנות אל חברה שזוהי ההתמחות שלה והיא מציעה את השירות לאוטובוסים.

ההתאמה של חלקי החילוף הינה קריטית במקרה הזה של אוטובוסים ורק במקום שמכירים ומתמחים בכלי רכב כבדים, אפשר יהיה לקבל את המענה המלא והמושלם.

חשוב לתת את הדעת גם לחברה היצרנית של הצמיגים ולבחור מוצר מחברה מוכרת שאכן תבטיח את היעילות לאורך זמן.

גם לאחר החלפת צמיגים לאוטובוסים, אתם צריכים להמשיך ולתחזק אותם כדי ליהנות מהם לאורך ימים.

זכרו. צמיגים לאוטובוסים הם המרכיב הכי חשוב מבחינת הבטיחות בנסיעה. על כן חשוב לעשות כל מה שרק אפשר על מנת לטפח אותם ולשמור על תקינותם.