צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

שירותי חילוץ וגרירה לרכבי ציבור ומשא 24/7

אנו מספקים שירותי חילוץ, גרירה ופינוי. אם המנוע שבק חיים באמצע הדרך, אם האוטובוס, המשאית או המיניבוס אינו מניע או שנורות החיווי דולקות ולא מאפשרות להמשיך בדרך, דרוש לכם בוודאי גרר. עוד לפני שתוכלו לדעת אילו חלקי חילוף למשאיות או אוטובוסים אתם צריכים אנו נגיע ונחלץ אתכם במהירות.

בזכות השירות, האמינות, המהירות וציוד הגרירה והפינוי, אנו מספקים שירותי גרר למשאיות, מיניבוסים ואוטובוסים, גרירה וחילוץ עבור כל החברות המובילות. חברות גרירה כמו "המאגר" מחלצות אוטובוסים תקועים של אגד, מטרופולין, דן או "קווים", וגוררים אותם לממוסך המטפל.

נגיע לחלץ אתכם בכל מצב 

אנו ערוכים להגיע מהר ולחץ ולגרור כל אוטובוס, מיניבוס או משאית.

  • תקועים באמצע טיול, לפני או אחרי שהגעתם ליעד - נגיע לחלץ מהר מיניבוס וכל רכב הסעות שנתקע באמצע הטיול. 
  • נעמדתם באמצע הנסיעה מסיבה ידועה או לא ידועה – אנו נשלח אליכם גרר בצפון, בדרום, במרכז או במחוז ירושלים כדי לחלץ ולגרור אתכם ללא שהיות גם אם האוטובוס שבק והמנוע הפסיק לעבוד באמצע הנסיעה. 
  • התדרדרתם מהדרך או הכביש - נוכל לחלץ אוטובוס או משאית שהתדרדרו ונעמדו לצד הדרך מבלי יכולת להמשיך ולנסוע. 
  • חילוץ לאחר תאונה - נחלץ כל רכב הסעות או אוטובוס שעברו תאונה וזקוקים לפינוי מהמקום. גרר בדרום או חילוץ בצפון יגיעו אליכם ומהר. 

נחזיר לכם את כושר התנועה ומהר 

אם חיפשתם חברות גרירה והזמנתם גרר למיניבוסים, תצטרכו גם חלפים שיוכלו לאפשר לכם לחזור לנסוע כמה שיותר מהר. לאחר שהגיע אליכם גרר בצפון, תצטרכו לאבחן את התקלה, לדעת האם הגיר הלך, האם מערכת הקירור, האם המנוע או שיש תקלה בהזרקת הדלק. על מנת שלא תאבדו זמן יקר וכסף, אתם צריכים שירותי מוסך מצד אחד וחלפים מצד שני. לרשותכם מחסן חלפים עשיר ומאובזר. אנו נוכל לספק לכם חלפים לאוטובוסים/מיניבוסים ומשאיות אירופאיות, אמריקנות וכן לרכבים כבדים ומותגים מהמזרח הרחוק. 

היכן מוצאים גרר בצפון למשאיות ואוטובוסים?

שירותי גרר לרכבים פרטיים לא קשה למצוא, אבל שירות דומה עבור רכבים גדולים כגון מיניבוסים, אוטובוסים או משאיות כבר הרבה יותר קשה לאתר. לבעלי חברות הובלה, הסעות או תובלה, למסיעים מקצועיים וציי רכבי הובלות, אם אתם צריכים שירותי גרר בצפון, קראו לנו. חברת המאגר לאוטובוסים ומשאיות מתמחים בשירותים הבאים: אספקת חלקי חילוף, שיפוץ וגרירה. במידת הצורך, אנו ערוכים להגיע גם לאזורים נוספים, כלומר מספקים גם שירותי גרר במרכז ואף באזור הדרום. 

חברות גרירה אמינות ללא פשרות 

אף פעם לא נעים להיתקע עם משאית באמצע יום עבודה. אף נהג אוטובוס לא אוהב שפתאום הוא צריך לעמוד בצד ולדאוג לפתרון עבור כל הנוסעים. במידה ודרוש לכם חילוץ משאיות או חילוץ של אוטובוסים תקועים או שירדו מהכביש, תצטרכו חברה אמינה, עם שירות ללא פשרות.

קבלו את הסימן הטוב ביותר לכך שמצאתם חברות גרירה עבור משאית, אוטובוס או מיניבוס תקול בגליל לדוגמה, גרר בצפון של חברת "המאגר" יגיע ויפנה ויחלץ אתכם למקום מבטחים. אנו מספקים חילוץ וגרירת אוטובוסים/מיניבוסים לכל החברות המוכרות, שלא מתפשרות. אנו מספקים שירות גם לחברות הכי ידועות כגון אגד, מטרופולין, דן, סופרובוס, גלים, אפיקים, מטרודן, נתיב אקספרס ועוד ועוד.

גרירת משאיות קלות או כבדות, אף משקל לא ירתיע אותנו, תמיד נגיע לעזרתם. אנו מצוידים בכל הדרוש לצורך גרירת משאיות. ואם חיפשתם גם גרר לאוטובוסים ואתם רוצים שירות מיומן ומקצועי. 

תמיד לשירותכם - בשל כל תקלה, בשל כל תאונה, אם אתם עומדים באמצע הכביש הסלול או תקועים בדרך עפר, צוות הגוררים והמובילים הנבחר שלנו יחלץ אתכם מכל צרה. בנוסף, בניגוד לחברות גרירה אחרות "המאגר" מספקת גם שלל חלפים, מנועים משופצים, גירים מחודשים וחלקי חילוף רבים אחרים לרכבי משא, מסחר וציבור, פנו אלינו.