צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

מושב נהג הידראולי

מחפשים מושב נהג הידראולי? המאגר לאוטובוסים, משאיות ומיניבוסים יתאימו עבורכם כסא נהג למשאית אורטופדי, כסא לאוטובוס ציבורי וכסאות הידראולים במחירים שווים לכל כיס. כדי שתוכלו להמשיך ליסוע בבטחה ובנוחות. במאגר ניתן למצוא מושבים לרכב מפירוק. את התקנת הכסא מבצע מתקין מוסמך שיוודא התאמה מקסימלית לצרכים שלכם. 

מושב נהג הידראולי לנסיעות ארוכות ונוחות במיוחד

ידוע כי נהגים של רכבים מסחריים, משאיות ואוטובוסים נמצאים שעות רבות בנהיגה על הכביש. כסא הנהג עליו הם יושבים חייב להיות נח ולספק להם תמיכה ראויה. מושב נהג הידראולי גמיש, מאפשר לכוון את כסא הנהג לגובה הרצוי, לשנות זווית ישיבה ולכוון את משענת הראש כדי לאפשר תמיכה מדוייקת בצוואר. 

עבור נהגי רכבים מסחריים ואוטובוסים ציבוריים החשיבות לנוחות גבוהה. בייחוד כאשר מדברים על נסיעות ארוכות. מנח לא נח במשך שעות יכול לגרום לכאבי גב, צוואר ואפילו לדלקות פרקים. הנזק שנעשה לא תמיד מורגש באופן מיידי, אך הוא ניכר בטווח הארוך לאחר שיום יום יושבים במנח לא נח למשך שעות ארוכות.

מתי יודעים שצריך להחליף כסא נהג משאית / אוטובוס / מיניבוס?

כשעל כסא הנהג ניכרים סימני בלאי, כשהוא לא נח והריפוד נשחק, כשמרגישים שמשהו לא תקין בהנעת הכסא והישיבה כבר לא נעימה כמו פעם. הגיע הזמן להחליף את כסא הנהג. כאשר מדובר בבריאות של הגוף אסור להתפשר. לכן יש להגיע למרכז חלפים גדול על מנת להתאים כסא חדש ונח.

בין אם יש לכם משאית ובין אם אתם נהגי אוטובוס תוכלי למצוא את הכסא התואם עבורכם. לפני שמגיעים למרכז חלקי חילוף, חשוב לוודא שקיים מלאי זמין.  לציין מהו סוג הרכב כדי שיבדקו עבורכם אם קיים כסא תואם במלאי. איש מקצוע מיומן ידע להתאים עבורכם את הכסא הנכון.

לא משנה באיזה שעה נתקעתם יש לנו חלקי חילוף עבורכם בכל שעות היממה. תוכלו להגיע אלינו גם לבדיקת תקינות של כסא הנהג כדי לוודא שהוא אינו פגום וכשיר לנהיגה.