צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

מחפשים מושבים לרכב מסחרי?

רוצים להחליף את מושבים שחוקים באוטובוסים או במיניבוס? מושבים שנהרסו עקב תאונה? מרגישים שכיסא הנהג במשאית כבר נשחק ולא מתאים לכם? כדי למצוא את המושבים החדשים שיהיו לטעמכם, עליכם לפנות לחנות שמספקת מושבים לרכב מסחרי.

כאשר אתם עומדים בפתחה של קניית מושבים חדשים, צריך לבחון מספר פרמטרים חשובים שינעימו לכם ולנוסעים הנוספים את הנסיעה- נוחות, איכות, עיצוב ועוד. ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב להכיר כאשר אתם בוחרים להתקין מושבים לרכב מסחרי.  

בחירת מושבים לרכב מסחרי ממתחמי חלקי חילוף

כיום ישנם מתחמי ענק הכוללים חלפים וגירים עבור רכבים מסחריים, כמו 'המאגר' שנמצא באזור המרכז. בין כל אותם חלקי חילוף לאוטו, ניתן גם למצוא מושבים לרכב מפירוק. במתחמים שכאלו מועסקים בעלי מקצוע בעלי ידע רב בכל הקשור במכניקה של רכבים, והם יכולים לבצע מני הרכבות ופירוקים, ואף לסייע בשינוי מספר מושבים ברכב.

שעות רבות על הכביש? בחרו במושב נוח

נהגי רכב מסחרי מבלים הרבה שעות על הכביש, דבר שמצריך מושב נוח ובטיחותי. הנסיעה לכשעצמה גם ככה מעייפת ומייגעת, ואם המושב עליו יושב הנהג לא מספיק נוח ונעים עבורו, הנסיעה תהפוך לסיוט. אם אתם רוצים להבטיח את נוחות הנסיעה של הנוהגים על הרכב המסחרי, כדאי לבחור במושב נהג הידראולי או אורטופדי, אשר יתאים גם ככיסא נהג למשאית, גם לאוטובוס וגם למיניבוס.

לשדרג את הרכב במתחמי חילוף

מתחמי ההרכבה והפירוק כוללים כאמור כל מני חלקי חילוף ושירותים שנועדו עבור רכבים מסחריים. במסגרת אותם השירותים תוכלו למשל להתקין מחיצה לרכב מסחרי, ריפוד לרכב מסחרי ועוד מגוון תוספות לרכב מסחרי. ההמלצה היא לחשוב על כל התיקונים וההחלפות שתרצו לבצע ברכב המסחרי שנמצא לרשותכם עוד לפני שאתם מגיעים, כך שכשתגיעו למקום תהיו ממוקדים ותדעו אילו שינויים אתם עומדים לערוך. 

כמה עולה להחליף מושבים לרכב?

טווח המחירים של מושבים לרכב מסחרי משתנה בהתאם לאופי הרכישה ולסוג המושב הנבחר, כאשר למושבים לרכב מפירוק מחיר שונה משל מושב שהוזמן באינטרנט ויובא לארץ. אם אתם לא מוכנים להתפשר על נוחות, מוטב לרכוש מושב שחשתם וראיתם במו עיניכם, ולא אחד כזה ששמעתם עליו באינטרנט והזמנתם אותו כניסיון. גם אם המחיר יהיה יקר יותר, הוא הופך לפקטור פחות משמעותי כשזה מחיר כספי למול מחיר רפואי שמשפיע על הגב שלכם.