צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

חלקי חילוף למשאיות

המקום לחלקי חילוף למשאית כי מגיע לך שירות אחר

המשאית נחשבת לכלי רכב עם המון שעות מנוע, צורכת לא מעט דלק וזקוקה לתחזוקה קבועה, קורה לא פעם שגירים ומנועים של משאיות דורשים שיפוץ, בדומה לכלי רכב העובדים שעות רבות כגון טרקטורים או טרקטורים יד 2, רכבי שטח חדשים או משומשים וכו', משאיות מכל הדגמים אשר שחקו את עצמן יצטרכו חלפים, קיימת המלצה לפנות עם המשאית לכל צורך דווקא למקום ייעודי המתמחה בחלקי חילוף למשאיות וכך תוכל לקבל את הטיפול הראוי והמתאים לה בהתאם לצרכים שלה ולמידות שלה.

אם חיפשתם חלקי חילוף למשאיות איסוזו, איווקו או דאף הגעתם למקום הנכון, למעשה אנו משרתים את כל סוגי המשאיות ללא יוצא מהכלל: DAF,MACK,MERCEDES BENZ,ISUZU,KALMAR,MAN,SCANIA,FORD, PACAR,VOLVO,IVECO ועוד.

רשימה חלקית של חלקי חילוף למשאיות: שלדה, גירים, רכיבי מערכת אוויר, בַּלָמִים, רכיבי מנוע, חלקי ציוד פְּלִיטָה, תאורה וחשמל, מראות, מנני שמן ודלק, מיזוג אוויר בטיחות, מרכב תחתון, צירים ומתלים, צמיגים ועוד.

 

 "המאגר" בחולון לצורך שיפוץ גיר

אפשר לומר כי באופן כללי הגיר של המשאית פועל ועובד שנים על גבי שנים אך יחד עם זאת אנחנו עדים לכך כי ככל שהשנים חולפות, משאיות רבות יותר מצטיידות בגיר אוטומטי שיש להם טכנולוגיות שליטה שונות. כמו למשל מצב כוח שמתאים יותר כאשר המשאית עמוסה וכדומה. כמו הגיר של כלי רכב פרטיים. ברור שיש את ההבדל מבחינת המאסיביות והגודל של חלקי המשאית לעומת אלו של הרכב הקטן והקומפקטי. למעשה ברוב רובם של המשאיות יש את הגיר הידני אשר מאפשר את השליטה הטובה יותר של הנהג על תיבת ההילוכים.

ההבדלים בין גיר אוטומטי לגיר ידני

חשוב לציין כי הטיפול בגיר האוטומטי הוא יהיה יקר יתר ביחס לגיר הידני וזאת בגלל שבגיר האוטומטי ישנם חלקים נוספים שאינם קיימים בגיר הידני.

קיים הבדל נוסף בין הגיר של רכב קטן לבין הגיר של המשאית וזה כמות ההילוכים. לגיר של המשאית יש על פי רוב יותר הילוכים כי יש לאפשר יותר כוח בין ההילוכים. באופן כללי ככל שהמשאית תהיה כבדה יותר ובעלת אפשרות נשיאה גבוהה יותר, הרי שהיא תהיה מצוידת בגיר עם יותר הילוכים כאשר כל הילוך יהיה מעט יותר קצר. ההילוכים הללו מכונים בחלק מהמשאיות, חצאי הילוכים וכאשר המשאית פרוקה אפשר לקפוץ בכל מעבר הילוך, שני הילוכים.

פונים רק אל המומחים

הטיפול במשאית דורש עבודה מקצועית של מכונאי מומחה גם כשמדובר רק בשיפוץ גיר. לצורך כך יש לחפש מקום ייעודי לחלקי חילוף למשאיות המציע שירותים מקצועיים של מומחים המכירים היטב את דגמי המשאיות מבפנים ומבחוץ ויודעים לתת את המענה המושלם.

"המאגר" – מוציאים לכם את המשאית כמו חדשה.