צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

אספקת מגוון רחב של חלפים לאוטובוסים, מיניבוסים ומשאיות במחירים זולים

חברת "המאגר" באה לממש את חזונו וצרכיו של הנהג או בעל חברת הסעות בענף האוטובוסים, מיניבוסים או משאיות. הצוות שלנו מוסמך ביותר ובעל ניסיון רב באספקת רכיבים, תיקון גירים ומנועים.

אף פעם לא נעים להיתקע באמצע הדרך. במיוחד לא נעים כאשר מדובר על רכבי תובלה או הסעות. יש לכם אוטובוס או חברה לשירותי הסעות? לבעלי אוטובוסים או מיניבוסים, מובילים או קבלנים, חברת המאגר לאוטובוסים ומשאיות תספק לכם שלל סוגי חלפים לאוטובוסים/מיניבוסים וגם למשאיות.

תוכלו להזמין חלקי חילוף למשאיות איסוזו, חלקי חילוף לאוטובוסים של מרצדס, חלפים לכל סוגי המיניבוסים, חלקי חילוף למשאיות סקניה. ניתן להזמין מגוון רחב של מנועים למשאיות ורכבים כבדים של חברת דאף, של מותג סומו וגם של כל דגם או יצרן אחרים. עבור הלקוחות, פרטיים או חברות, אנו מבצעים שיפוץ גירים מכל הסוגים והמינים. 

מאין אנו משיגים חלפים למשאיות/אוטובוסים/מיניבוסים?

על מנת לספק את כל הדרוש ללקוחותינו, חלקי חילוף למשאיות איווקו, גירים ומנועים של מיניבוסים מכל הסוגים וגם של אוטובוסים, אנו רוכשים כלי רכב גדולים שירדו לאחרונה מכביש.

מרבית הכלים נרכשים מחברות הביטוח השונות לצרכי שיפוץ. את חלקי החילוף השונים מפרקים מהמשאית, מהאוטובוס, מהמיניבוס. אך לפני שאנו מספקים חלקי חילוף למשאיות דאף, למותג מרצדס, סומו, אייווקו וכל השאר, אנו מפרקים ומשפצים.

בין לקוחותינו המרוצים נמצאים בעלי חברות תובלה, בעלי חברות להסעות וגם אנשים פרטיים שמוציאים את פרנסתם מענפי ההסעות, הובלות, העברת מטען וכדומה. אם דרושים לכם חלקי חילוף למרצדס ספרינטר או שאתם מחפשים חלפים למיניבוס מכל מותג אחר, נוכל לספק לכם – מנועים, גירים ועוד מגוון רחב של חלפים.