צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

אספקת חלקי חילוף מפירוק לאוטובוסים, מיניבוסים ומשאיות במחירים זולים

חברת "המאגר" באה לממש את חזונו וצרכיו של הנהג או בעל חברת הסעות בענף האוטובוסים, מיניבוסים או משאיות. הצוות שלנו מוסמך ביותר ובעל ניסיון רב באספקת רכיבים, תיקון גירים ומנועים.

בין לקוחותינו המרוצים נמצאים בעלי חברות תובלה, בעלי חברות להסעות וגם אנשים פרטיים שמוציאים את פרנסתם מענפי ההסעות, הובלות, העברת מטען וכדומה. אם דרושים לכם חלקי חילוף למרצדס ספרינטר או שאתם מחפשים חלפים למיניבוס מכל מותג אחר, נוכל לספק לכם – מנועים, גירים ועוד מגוון רחב של חלפים. 

אף פעם לא נעים להיתקע באמצע הדרך. במיוחד לא נעים כאשר מדובר על רכבי תובלה או הסעות. יש לכם אוטובוס או חברה לשירותי הסעות? לבעלי אוטובוסים או מיניבוסים, מובילים או קבלנים, חברת המאגר לאוטובוסים ומשאיות תספק לכם שלל סוגי חלקי חילוף מפירוק לאוטובוסים/מיניבוסים ומשאיות.

מהם חלקי חילוף מפירוק בעצם? 

העובדה שהחלקים הגיעו מפירוק לא אומרת שהם פגומים או באיכות ירודה. במקרים מסוימים זוהי אפילו האופציה היחידה של בעלי הרכב להשיג את החלק עצמו בארץ, להזמין את החלק מחו"ל זאת אופציה יקרה מאוד. במקרים מסוימים לאחר מספר שנים נוצר קושי להשיג את החלק המקורי. לדוגמא: לאחר מספר שנים היצרן מפסיק לייצר את המנוע שמתאים לדגם המשאית לכן האפשרות היחידה היא להשיג את החלקים האלו מפירוק.

תוכלו להזמין חלקי חילוף למשאיות איסוזו, חלקי חילוף לאוטובוסים של מרצדס, חלפים לכל סוגי המיניבוסים, חלקי חילוף למשאיות סקניה ולכל מותג בעצם. ניתן להזמין מגוון רחב של מנועים למשאיות ורכבים כבדים של חברת דאף, של מותג סומו וגם של כל דגם או יצרן אחרים. עבור הלקוחות, פרטיים או חברות, אנו מבצעים שיפוץ גירים מכל הסוגים והמינים. 

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים חלקים מפירוק?

חשוב לבדוק שהמקום מתנהל בצורה מקצועית, יש להיזהר ממחירים נמוכים במיוחד, יש לשים לב לנהלי הבטיחות לגבי החלקים. אל תתביישו לשאול שאלות בנוגע למצב החלקים ולמידת ההתאמה שלהם. 

בחירת חלקי חילוף מפירוק לרכבי ציבור ומשא

על מנת לספק את כל הדרוש ללקוחותינו, חלקי חילוף למשאיות איווקו, גירים ומנועים של מיניבוסים מכל הסוגים חלפים לאוטובוסים, אנו רוכשים כלי רכב גדולים שירדו לאחרונה מכביש. שפע חלפים ברשותנו, רק רשימה חלקית:

מנוע וגיר מפירוק, מושבי נהג הידראוליים מושבי נוסעים, צמיגים מכל הסוגים, פנסים למשאיות, אוטובוסים ומיניבוסים,רצועות תזמון, רדאיוטורים, אלטרנטורים, סרנים, תיקון גירים, רפידות, מסנני שמן ומזגן והרשימה לא נגמרת.

מרבית הכלים נרכשים מחברות הביטוח השונות לצרכי שיפוץ. את חלקי החילוף השונים מפרקים מהמשאית, מהאוטובוס, מהמיניבוס. אך לפני שאנו מספקים חלקי חילוף למשאיות דאף, למותג מרצדס, סומו, אייווקו וכל השאר, אנו מפרקים ומשפצים.

מהם היתרונות של חלקי חילוף מפירוק?

כשמדובר על רכב מסחרי כגון משאית/אוטובוס/מיניבוס, הבלאי הוא גדול. במקרה של תקלה אין לכם זמן לחכות לחלקי חילוף אשר יגיעו מהיצרן המקורי, כל יום עבודה יכול לעלות אלפי שקלים. הזמינות המיידית במגרשים היא יתרון שאי אפשר להתחרות בו. יתרון נוסף הוא המחיר, כאשר קונים חלק חילוף מפירוק, אפשר לקבל בעצם חלק חדש שהגיע מרכב שהורד מן הכביש.

בעצם משלמים מחיר יותר נמוך על חלק באיכות מעולה. עוד יתרון הוא האפשרות להכוונה מקצועית, כאשר אתם מגיעים למקום אשר עוסק בחלקי חילוף מפירוק, יש לכם את האפשרות להתייעץ עם אנשי מקצועי אשר הרכיבו אלפי חלקים. באמצעות הניסיון שלהם הם יסייעו לכם לפתור את התקלה במהירות ובמחיר מעולה.