צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

הדרך הנכונה לרכישת מנוע מפירוק

לפעמים אתם מוצאים את עצמכם ללא מנוע, כלומר המנוע שבק חיים, וכן לרוע המזל הדבר קורה דווקא בזמן שאתם הכי זקוקים למשאית  שלכם. עומדות בפניכם שתי ברירות, שהברירה הראשונה היא לרכוש מנוע חדש מיבואן, ואילו הדרך השנייה היא לרכוש מנוע מפירוק. 

מאמר זה יסביר לכם מהי הדרך הנכונה לרכישת מנוע מפירוק. 

חששות של רבים לרכוש מנוע מפירוק: 

רבים נאלצים לשלם כסף רב, ולחכות זמן רב, עד שמגיע מנוע חדש מיבואן  וחוששים מהאופציה השנייה של מנועים משומשים למכירה, בעיקר אם מדובר ברכב המוביל מסעות כבדים או מוביל אנשים, ויש לו אחריות אישית לביטחונם. יש לבחור חברה איכותית, שהיא אחראית על כל הנושא של חלקי חילוף לאוטובוסים ומתמחה בכך. דבר זה יוביל ליתרונות הרבים, שיש בחברה כזו בעלת מאגר רב וכן בעלת מוניטין. 

מנועים לרכבי ציבור: 

בחברת המאגר יש חלקי חילוף רבים ביניהם ניתן למנות גם מנועים למשאיות שונות, כמו כן לחברה ישנה אחריות של 3 חודשים על כל חלקי החילוף המשומשים. 

משאיות ואוטובוסים עושים את דרכם על הכביש שעות רבות, ומובילים לעיתים סחורות כבדות, ולכן בעלי רכבים אלו נתקלים בעובדה כי בשל השימוש המוגבר, יש צורך להחליף לעיתים קרובות חלקי חילוף שונים בניהם מנוע מפירוק 

 

הכירו את המנוע מפירוק:

לא רבים מודעים לעובדה, כי בעת החלפת מנועים למיניבוסים וחלקי חלוף למשאיות כדאי להשתמש במנוע מפירוק, שכן הוא מנוע משומש, שעבר טיפול יסודי לאחר שפורק מהרכב המקורי, וכמובן נבדק, ונמצא שהוא תקין לפעולה. 

ניתן לרכוש את המנוע במאגר, שיש לו את כל חלקי החילוף הקיימים ביניהם גם מנוע לאוטובוסים  החוק בישראל מחייב את אלו המעוניינים בהחלפת מנוע למשאית בהליך בירוקרטי, שבו עליכם לרשום את המנוע החדש. החוק מתיר או החלפת מנוע חדש מייבוא או מנוע מפירוק, כך שמבחינה חוקית אפשרות זאת קבילה בהחלט. 

אם אתם צריכים להחליף את המנוע של המשאית או האוטובוס שלכם חברת המאגר היא החברה המתאימה ביותר כי יש לה את כל סוגי חלקי החילוף למשאיות ואוטובוסים וכלי רכב שונים וגם מנוע מפירוק