צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

היכן ניתן להשיג גיר מפירוק?

כאשר אחד מהחלקים ברכבי משא וציבור מתקלקל, מחפשים אחר חלק חילופי. יש מצבים בהם נחפש אחר חלק חדש שמשווק על ידי יצרן הרכב, אך במצבים אחרים הדבר הנכון יותר יהיה למצוא חלקים מפירוק. אופציה זו עשויה להיות מתאימה ומומלצת בהתאם לסוג המאית, האוטובוס או המיניבוס, התקלה ועוד. גם כאשר תיבת ההילוכים יצאה מכלל שימוש, נחפש אחר חלופה תקינה. כאשר גיר מפירוק זו אופציה מועדפת ומומלצת.

מאגר לחלפים לאוטובוסים / מיניבוסים ומשאיות

בין אם אתם מחזיקים ברשותכם משאית, מיניבוס או אוטובוס, ובין אם זו חברה של הסעות, אתם מוצאים את עצמכם לא פעם מול צורך לרכוש חלפים לרכב. כאשר אחד החלקים שעלול לצאת מכלל שימוש הוא הגיר. בשלב כזה בו הגיר גוסס או אפילו לגמרי שבק חיים, אתם מחפשים אחר גירים למכירה או תיקון גירים.

כאן אתם מבררים על מחיר גיר משומש, על אופציה של שיפוץ גירים או תיקון גירים על ידי איש מקצוע. תמיד יש לנו מטרה ברורה מול העיניים – להחזיר את כלי הרכב לפעילות תקינה וטובה, ובמחיר לא יקר.  אחת האפשרויות היא גיר מפירוק.

גיר מפירוק - חלק חדש? משומש? כל האפשרויות

בכל מקרה בו מחפשים אחר חלק חילופי יש לבדוק מהן האופציות. יש חלקים שניתן למצוא מקוריים וחדשים, יש חלקים אחרים שהעלות הגבוהה שלהם כמו גם הקושי להשיג אותם מביאה לכך שנוח ומומלץ יותר לרכוש אותם משומשים. כך שיהיה נכון לחפש אחר גירים למכירה שמוצעים למכירה על ידי העוסקים בענף.

אך חשוב לזכור להתייחס לאחריות על התיקון ולתקינות של החלק המוחלף. שכן לא תרצו למצוא את עצמכם מהר מידי מול תקלה נוספת...

גיר מפירוק

 

ואולי בכלל אפשר לשפץ או לתקן?

לפני שמחליפים את הגיר, מן הראוי לבדוק את האפשרות של שיפוץ גיר מחיר. כי לא רק בגלל העלות, פעמים ניתן לעשות תיקון גיר ידני ובכך להחזיר את הרכב לפעילות תקינה בלי לבצע בו החלפות ופעולות מורכבות. תיקון גירים או החלפת גיר מפירוק תתבצע תמיד על ידי מומחה בענף תיקוני הרכב. הללו מכירים את מאגר החלפים לאוטובוסים ומשאיות – המקום בו ניתן למצוא גירים מפירוק וחלקים רבים אחרים.