צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

אודות

"המאגר" הינה חברה לאספקת חלקי חילוף, תיקון גירים ושירותי גרר מקצועיים למשאיות, אוטובוסים ומיניבוסים. אנו קיימים בשוק  מאז שנת 2000 ועומדים לרשות כל החברות הגדולות המסחריות והפרטיות לרבות גם נהגים בעלי עסק עצמאי.

אספקת חלקי חילוף ותיקון גירים לרכבי ציבור ומשא

פיתחנו מערכת אחסון אמינה למיחזור חלקי חילוף מקוריים למשאיות, אוטובוסים ומיניבוסים אוטובוסים, שיפוץ ושיקום גירים. בעבודה קשה לאורך השנים השקענו ברכישה ושימור חלקי חילוף מרכבי משא וציבור שהורדו מהכביש המאפשרים לנו לארגן ביעילות שיווק למרבית המותגים.

שירותי גרירה ארציים מהימנים

מלבד רכישה ושיווק חלפים אנו מספקים שירותי חילוץ גרירה 24/7 למשאיות ואוטובוסים שנתקעו בשטח, שותקו עקב תקלה טכנית או עברו תאונת דרכים ישירות למוסך. התקשרו למוקד שלנו בטלפון 052-331-3743 כדי לשלוח גרר למיקומך.

שירותי החילוץ  והגרירה של "המאגר" מחויבת לספק שירותי גרירה בטוחים ומקצועיים ובמחיר אופטימלי. אנו מקפידים על שירות לקוחות וצוות עובדים מומחה שהוכשר על מנת להבטיח לך את שירות משתלם, מהיר והטוב ביותר שניתן.

 

החזון שלנו הוא להיות שותף אמין ללקוחותינו, הן בנישת חלקי החילוף למשאיות, אוטובוסים ומיניבוסים והן בשירותי החילוץ והגרירה.

אנו מאמינים כי נקודות החוזק שלנו הן מגוון רחב של חלפים, רמת מקצועיות גבוהה ושת"פ עם חברות האוטובוסים בישראל: אגד, מטרופולין, קוים, דן ועוד, כל זאת מאפשר לנו לשרת את לקוחותינו במהירות ובסטנדרטים טכניים גבוהים.

 

המאגר: שירותי גרירה וחלפים לרכבי משא וציבור