צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

פנסים למשאיות לא קונים בכל מקום

הרבה כלי רכב חולפים בכל יום בכבישי הארץ. אך נדמה כי כלי התחבורה הבולט ביותר היא המשאית. אלפי משאיות נעות ברחבי ישראל בכל יום כאשר הן מובילות ומשנעות מטענים מצפון לדרום ומדרום לצפון. במרכז הארץ נעות כמובן אף הן המשאיות כאשר הן מהוות מרכיב בסיסי בהתנהלות המשק.

אחד מהתנאים המרכזיים לכשירותן של המשאיות הן פנסים תקינים. בכל מקרה של ליקוי או של פגם בתפקוד פנסים למשאיות, זה עשוי להוביל לביטול של נסיעות מתוכננות ואף להשבתה מלאה של המשאית. 

בהתאם להיקפי הפעילות של המשאית הדבר עשוי להיות בעייתי במיוחד ואף יפגע במעגלים רחבים יותר.

התאמה מלאה של פנסים למשאיות

בישראל יש היום הרבה דגמים שונים של משאיות. כל משאית יש לה את המבנה הייחודי שלה, את הצורה שלה ועל כן גם את חלקי החילוף המיוחדים והמתאימים רק לה. על כן בכל תקלה בפנס של המשאית, יש לפנות אל חברה שההתמחות שלה היא התאמה של חלקי חילוף למשאיות. על פי רוב חברה כזו תוכל להתאים את הפנס בהתאם לדגם של המשאית הספציפית.

חשוב לדעת כי רק פנס של חברה איכותית ומוכרת, תוכל להבטיח את הפעילות התקינה לאורך זמן.

פנסים למשאיות – כל המותגים

אצלינו ישנה התמחות מיוחדת בכל מה שקשור למשאיות מכל הסוגים. אנחנו מציעים את חלקי החילוף מכל המותגים המוכרים כשזה כולל כמובן גם פנסים לד למשאיות, פנסי צד למשאית, פנסים אחוריים למשאיות כשאלו יהיו מתאימים באופן מלא למשאית. 

זכרו, פנס שאינו תקין עשוי להשבית כליל את הפעילות שלכם ואת האפשרות שלכם להמשיך את העבודה על הכביש. על כן, מומלץ מאד שלא לוותר על האיכות של המוצר על מנת שהוא אכן ייתן את המענה הנכון לאורך זמן.

זקוקים לפנסים חדשים למשאית? לא יודעים היכן לקנות את הפנסים המיוחדים?

אצלינו תוכלו למצוא פנסים למשאיות מכל הסוגים בלי יוצא מן הכלל. דאף, סקניה, מאן, מאק, מרצדס, וולו פאקר ועוד.

מעבר לכך מצפה לכם שירות מקצועי של אנשים המכירים היטב את המשאית שלכם.

פנסים למשאיות