צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

למה גיר מפירוק ולמי זה טוב?

הגיר הוא בעל חשיבות עליונה בכל מה שקשור לתפקוד של כל כלי רכב. כאשר הגיר מתקלקל ישנן שתי אפשרויות לתיקון התקלה. אפשר לשפץ את הגיר המקולקל ואפשר גם להחליף את הגיר המקולקל בגיר מפירוק.

ננסה לבדוק את שתי האפשרויות ולנסות להכריע האם אכן שווה לקחת גיר מפירוק או שמא עדיף לתקן את הגיר הקיים.

אז מה זה בעצם הגיר מפירוק?

מדובר בגיר שלוקחים אותו מרכב שעבר תאונה. כאשר קונים גיר המגיע מרכב פגוע אי אפשר לדעת האם מדובר בגיר תקין או שמא החלקים הפנימיים כבר נשחקו מידי. כמו כן חשוב לבדוק מי היה זה שנהג ברכב התקול על מנת לברר ולבדוק איך נהגו ברכב, כמה ק"מ הוא הספיק לעבור וכיצד תחזקו את הרכב בכל תקופת השימוש בו.

ברור שמדובר כאן ברמה מסוימת של הימור אבל כאשר גיר מפירוק מותאם במיוחד לרכב הכבד באופן מדוייק יהיה מצב אופטימאלי, חברת "המאגר" גם מספקת אחריות על הגיר.

מעבר לכך, כאשר קונים גיר שהיה שייך לכלי רכב אחר, לא באמת מכירים את הגיר ולא יודעים למה יש להתכונן. על פי רוב תקלות הן דבר שחוזרות על עצמן מידי פעם. גיר מרכב לא ידוע הוא גיר שהוא בעצם לא צפוי עבור הבעלים החדשים שלו שאינו יודע איך זה אמור להתנהג.

גירים למכירה בהתאמה מושלמת

חשוב לדעת כי תיקון גירים זה לא משהו פשוט ושימוש בגיר מפירוק זה גם כן לא דבר מושלם. אז נכון שמחיר גיר משומש יהיה זול יותר מגיר חדש, אך עדיין לא תמיד המוצר יהיה מותאם באופן מושלם למטרה ולצורך.

אם הלקוח רוצה ליהנות מהגיר שהוא רוכש ולא משנה בעניין זה אם מדובר בגיר חדש או בגיר מפירוק חובה לשים דגש על ההתאמה של הגיר. גיר שלא יהיה מותאם באופן מושלם, יוביל לכך שהרכב יצרוך הרבה יותר דלק והוא גם עלול לפגום בחוויית הנסיעה ובביצועים של הרכב. מעבר לכך הרכב עשוי להפוך למסוכן ולא בטיחותי לשימוש.

אנחנו קונים מחברות ביטוח חלפים, גיר לכל המותגים לסוגי רכב אלו הקיימים בשוק ומציעים שירות שיפוץ גירים, תיקון גיר ידני, גיר מפירוק ועוד. (השירות אינו לרכבי פרטיים).