צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

תיקון גירים – הרבה יותר פשוט וקל ממה שאי פעם חשבתם

הרבה חושבים שבכל הקשור לתיקון גירים ושיפוץ גירים, העסק ממש מסובך ומורכב. האומנם, לא כך הדבר, ולתקן כיום גירים הינו דבר הרבה יותר קליל ומהיר ממה שחשבתם קודם לכן. 

חשבו טוב – מה עדיף לכם?

כשזה מגיע לחלקים בכלי רכב כבדים, חשבו טוב טוב מה אתם צריכים באמת – תיקון גירים או שיפוץ שלהם? אנו שואלים זאת כיוון שזו שאלה חשובה שעליכם לשאול אותה מראש, כיוון שבמקום לרוץ ולקנות גיר חדש, אתם יכולים במחיר גיר משומש, לקבל גיר חדש לגמרי מתוך גירים למכירה ולא להוציא הרבה כסף על גיר חדש.

למה? קודם כל חיסכון בכסף. אתם צריכים לחשוב קודם כל איך תוציאו על פעולה פשוטה שכזו, החלפת גיר או קנייתו מחדש אם הגיר שהיה לכם 'הלך קפוט' – כמה שפחות כסף ולראות שהמחיר שניתן לכם הינו מחיר הוגן. 

לאחר מכן, אם ראיתם שעדיף לכם לפעול להחלפת הגיר שלכם ע"י שיפוץ גירים ושיפוצו של אחד חדש, מה שלגמרי עדיף מאשר לקנות גיר חדש לגמרי, זה בסדר גמור. עדיף תמיד לתקן את הגיר שברשותכם, וישנם מקרים שמתרחשים בהם הגיר שברכב שלנו כבר איננו עוד, הגיר הולך לגמרי והמצב המתקבל הינו מצב בו אתם חייבים מה לעשות – לתקן את הגיא ולקבל גיר מפירוק חדש לגמרי באמצעות תיקון ושיפוץ פשוט במחיר של גיר משומש. 

אם ברשותכם מיניבוס או אוטובוס או משאית, "המאגר לאוטובוסים ומשאיות – שיפוץ גרירה וחלקי חילוף", מציעים מגוון שירותים לכלי רכב אלו, במתחם הענק שלהם להחלפת חלקים וחלפים לאוטובוסים, מיניבוסים, משאיות וכדומה בחולון. 

חשוב מאד לזכור

זו אינה פעולה שיש 'לשבור עליה את הראש' ולחשוב איך לטפל בה. יש שני פתרונות – או לתקן את הגיר או לשפץ אותו. אבל כפי שנכתב למעלה חשוב מאד להקפיד שאתם עושים את כל הבדיקות האפשריות כדי שבסופו של דבר תחסכו לעצמכם כמה שיותר כסף ולא תרגישו שזוהי פעולה פשוטה שבגללה הוצאתם המון ואת כל הארנק.

שיפוץ גירים צריכה להיות בסוף היום פעולה פשוטה למדיי שקלה לביצוע, רק צריך לעשות אותה במקום המקצועי ומוסמך לכך. 

תיקון גירים