צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

שירותי דרך- גרירת משאיות

נהגי משאית נוהגים שעות רבות על הכביש וגומעים קילומטרים רבים. הבלאי של משאיות בייחוד כאלו הנושאות משא כבד מהיר ולעיתים יכולות להיווצר תקלות בדרך. בייחוד במשאיות כבדות, חשוב לשים לב לכל תקלה בלאי שנוצר או נורת אזהרה, ברגע שמגלים משהו שאינו תקין יש לעצור את המשאית בצד ולהזמין שירותי דרך הדואגים לגרירת משאית. אין לקחת סיכונים מיותרים. נסיעה במשאית תקולה יכולה לגרום לתאונה קטלנית. 

שירותי גרירה למשאית יאפשרו לכם לגיע בבטחה לתיקון באמצעות גרר למשאית. המשאית תתוקן בהתאם לתקלה ותוכלו להמשיך בנהיגה בצורה בטוחה.  

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שירותי גרר למשאית?

לפני שעולים למשאית יש לעשות סקירת תקינות כללים כדי לראות מה מצב הצמיגים, האם קיימת נורת אזהרה דולקת או משהו שמרגיש שונה. עדיף לגרור את המשאית ממקום בטוח מאשר להיתקע בדרך. 

אם בכל זאת נתקעתם בדרך, תדעו שמשאית החונה בצד מהווה מפגע ומכשול בטיחותי לשאר הנוסעים. לכן חשוב להקפיד על נהלי הבטיחות ולהזמין את הגרר במהירות האפשרית כדי לפנות את המשאית.

משאית גרר היא משאית גדולה שמותאמת לגרור משאיות במשקלים כבדים שגרר רגיל אינו יכול לגרור. חשוב לוודא שאתם יודעים את משקל המשאית המדוייק כדי שיגיע הגרר המתאים.

לאחר שהזמנתם שירותי גרירת משאיות חשוב שתהיו באזור של המשאית כדי לוודא שהיא לא מתדרדרת וששמים לב אליה. יש לשים משולש אזהרה וסנדלים או אבנים מתחת לגלגלים עד להגעת הגורר. 

גרירת משאית

 

נתקעתם? תוכלו לגרור את המשאית שלכם בבטחה לחברת "המאגר". החברה מספקת שירותי גרירה וחלפים לכל רכבי תחבורה ציבורית ומשא. לא משנה באיזה שעה נתקעתם, אצלינו תמצאו חלקי חילוף ברמה גבוהה, שיותקנו על ידי אנשי מקצוע מנוסים בעלי מוניטין. אנחנו מתמחים באבחון תקלות שונות. מספקים שירותי תיקון שונים החל משיפוץ גירים ועד לשיקום הרצה והרכבה. הטיפולים ניתנים במקצועיות רבה ולכן אנחנו מאפשרים אחריות של שנה, החל מיום ההרכבה.