צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חברת המאגר | חלקי חילוף לאוטובוסים , מיניבוסים ומשאיות

מה זה אומר תיקון גירים?

תיקון גירים משמעותו הוא תיקון חלקי החילוף של גירים הנמצאים בתיבת ההילוכים של רכבים מגוונים. אם אתם נוהגים ברכב כבד, כגון משאית או אוטובוס, לעיתים תידרשו למשימה של החלפת חלקי חילוף וכן גירים, כאשר הם פגומים לשימוש.

תיקון גירים הוא חשוב לבצע כאשר נדרש, כדי שתוכלו להמשיך לנהוג בבטיחות ברכב שלכם במהלך שעות העבודה. יש סוגים שונים של גירים ויש לבצע את החלפת הגיר בהתאם לסוג הגיר וכן בהתאם לסוג הרכב, האוטובוס או המשאית בו אתם נוהגים. 

שירות של תיקון גירים וגרירת משאיות: היכן ניתן למצוא?

תיקון גירים לרכבי משא וציבור וכן שירותי תיקון לאוטובוסים, משאיות ומיניבוסים וכן גרירת משאיות תוכלו למצוא אצל חברת "המאגר לאוטובוסים ומשאיות", המעניקה שירות מגוון של החלפת גיר, גרירה, חלקי חילוף לכל סוגי הרכבים העסקיים של משאיות, אוטובוסים ומיניבוסים, בכל שעות היממה.

תוכלו להזמין אצלנו חלקי חילוף למגוון רחב של מותגים, כגון מרצדס או משאיות סקניה או רכב כבד של המותג סומו או של המותג דאף וכדומה. החברה מציעה חלקי חילוף וכיסאות נהג לנהגי משאיות ואוטובוסים, וניתן להזמין כל חלקי חילוף הדרושים עבורכם. החברה גם מציעה שירותי גרירה, כאשר אתם צריכים, וכן מגוון שירותים נלווים לחילוץ וגרירה וכן לשיפוץ של גירים וכן אספקת חלקי חילוף, לכל סוגי הרכבים. 

שיפוץ גירים: אלו אפשרויות יש?

אם אתם זקוקים לתיקון גירים, או תיקון תיבת הילוכים, עבור רכבים גדולים כגון משאית או אוטובוס, אז חשוב לטפל בתיקון הגירים בהקדם, כדי שתוכלו לנסוע בבטיחות וביעילות באוטובוס או במשאית. יש סוגים שונים של גירים, ובהתאם לסוגים המגוונים, מבצעים את תיקון הגיר הרלוונטי.

יש גיר רובוטי ויש גם גיר אוטומטי, בו העברת ההילוכים היא אוטומטית. אם אתם רואים שיש תקלה בגירים, אז יש לבדוק מה הבעיה ולתקנה, ואם נדרש, אז לבצע גם החלפת חלקי חילוף רלוונטיים.

כאשר אתם נוהגים ברכב גדול בעבודה, למשל משאית או אוטובוס או מיניבוס, יש לבצע בדיקה תקופתית של חלקי החילוף, ולבדוק את התקינות שלהם, למען נסיעה בטוחה עבורכם. 

תיקון גירים ברכבי ציבור ומשא